Mała aktualizacja wątków | Zajawki filmowe freeski & BM Editor’s Choice – Wiązania

Mała aktualizacja odnośnie dwóch ostatnich wątków, gdyż sytuacja w sieci (szkoda, że nie za oknem) robi się z dnia na dzień, coraz bardziej dynamiczna!

Rozpoczynamy od BackountryMagazine – Editor’s Choice. W ostatnim wątku redaktorzy popularnego hamerykańskiego magazynu freeski wskazali warte uwagi narty freeride 101-118mm i 95-99mm na sezon 2015/16. Tym razem pokusili się o treściwe podsumowanie wiązań -> 2016 Editors’ Choice Awards: Bindings

W zasadzie nie ma żadnych niespodzianek. Na topie tzw. „przyszłość”, czyli solidne wiązania typu Tech do szerokich (i nie tylko) nart freeride Dynafit Radical FT 2.0 i Marker Kingpin 13. Jest jednak jedna ciekawostka (przynajmniej dla takiego tele laika jak ja) w postaci wiązania telemarkowego marki 22 Designs o nazwie Outlaw NTN.

Twenty-Two-Outlaw-telemark-bindings

Nie miałem przyjemności jeździć techniką telemarkowa, aczkolwiek chciałbym spróbować w tym sezonie. Nie będę się wymądrzał na temat tego wiązanka, gdyż się nie znam na tego typu sprzętach. Podoba mi się design. Niestety „gearporn” to bardzo silne uzależnienie:)

Skanując ich stronę znalazłem dosyć ciekawe jak na USA informacje o bezpieczeństwie podczas użytkowania w.w. wiązania i jego certyfikatach..

The Outlaw can release laterally, although it’s not guaranteed.  The Outlaw is not a DIN-certified releasable binding.  Ski at your own risk.

Drugi temat, o który chciałem zahaczyć to nowe zajawki filmowe freeski. Moje poprzednie typy możecie zobaczyć tutaj -> Zajawki filmowe freeski 20015/16 | Moje trzy aktualne typy!

warrenmiller-chasing-shadows-trailer-movie

Tym razem zainteresowały mnie dwie produkcje. W szybki sposób podsumuję swój subiektywny wybór..

  • We Are Blank | „Blank: The Movie

Bo w końcu mamy do czynienia z klasycznym filmem freeride bez technologii 100K i budżetu 10 milionów $. Jazda, podróż i zajawka!

  • Warren Miller Entertainmen | „Chasing Shadows

Bo w końcu Warren Miller zainteresował mnie fajnym trailerem pokazując szeroki wachlarz narciarskich aspektów. Zapewne jest ich więcej aniżeli we wszystkich innych filmach freeski razem wziętych..

Badajcie to, dużo kręcenia dupką..

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s