Moje deski na 2014/15 | Voelkl Two & V-Werks BMT 109

Dzisiaj chciałbym się pochwalić, jakich nart będę używał w tym sezonie. Nie chciałbym, aby wyszedł z tego swoisty katalog wypełniony po brzegi informacjami technicznymi, dlatego po szczegóły odsyłam do producenta. Mimo to odpowiem na każde pytanie związane z tymi deskami, jeśli pojawi wam się jakieś w głowie. Piszcie śmiało. Najlepiej w komentarzach.

10724063_752151921498814_1511122166_n (2)

Oferta marki Voelkl jest bardzo bogata. Zabrzmi to „bananowo”, ale nie było łatwo się zdecydować. Jednak człowiek nie jest taki, że będzie się zastanawiał całe życie. Szkoda puchu na takie problemy, prawda? Stwierdziłem, że wypróbuję czegoś innego niż w zeszłym sezonie, a jednocześnie lecę z powrotem w nartę szerszą, gdyż według moich osobistych odczuć tylko szerokie deski są uniwersalne. W zasadzie wąskie również, jednak tylko do momentu, kiedy sypnie „ponad kolano”

TWO

two

Więcej informacji o narcie -> Voelkl.pl

Tą nartę chcę sobie wykorzystywać do niedalekich tur, czyli takich jednodniowych, nieskomplikowanych i niezbyt długich oraz jazdy w obrębie ośrodków. Płaski camber i finezyjny rocker powinny zapewnić bardzo dużo zabawy. Liczę na srogi opad w tym sezonie!

V-Verks BMT 109

VOE_1415_VWERKS_BMT109_7f7031af68

Więcej informacji o narcie -> Voelkl.pl

Opcja na dalsze jedno i kilkudniowe tury. Jeżeli nie mieliście jej jeszcze w ręku to polecam. Niesamowita konstrukcja. Już dawno tak się nie jarałem „deskami”. Po prostu dzieło sztuki inżynieryjnej. Cienka niczym wafel do piwa (ten, który podkłada się pod kufel). Zwróćcie uwagę na wagę w odniesieniu do szerokości. A sama sztywność, crème de la crème. Już nie mogę się doczekać, kiedy zaskrzypią ślizgami!

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Moje deski na 2014/15 | Voelkl Two & V-Werks BMT 109

  1. Pingback: Podstawowe zagadnienia oraz koszty organizacji wycieczki narciarskiej do Japonii | Hardkor Nie Disko

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s