Freestyle Club x Michał Ligocki | Senior Squad | Batutsratut

Mówią na nas „Senior Squad„, aczkolwiek już po samej rozgrzewce czułem się jak emeryt, który raczej wolałby pograć z kolegami z rocznika w szachy w parku zamiast klepać tą autorską biedę. Przyznam, że na pięć minut przed rozpoczęciem zajęć wydawało mi się, że „coś” robię w tym kierunku. Totalne bzdury. Trzeba się wziąć ostro do roboty.

Tego typu zajęcia ukierunkowane na akrobatykę to bardzo dobra inicjatywa, gdyż jak już wspomniałem wyżej są prowadzone bardzo solidnie i profesjonalnie. Wartością dodaną poza trampolinami jest bardzo rześka ogólnorozwojówka. Trener patrzy i nie ma grania w kulki. Trzeba rąbać.

freestyle

Za organizację odpowiada Brelok, czyli Michał Ligocki i Jacek Milas, który odpalił klub o nazwie Freestyle Club. Nazwa zrozumiała. Nikomu nie trzeba niczego tłumaczyć.

Treningi odbywają się na hali DKS Targówek (Warszawa). Cena za miesiąc (w każdy poniedziałek o 19:30) to 150 zł.

Szczególnie pożądani są młodzi adepci do grupy Junior (wiek 10+). Poza tym klub będzie organizował wiele wyjazdów w różne zimowe (i nie tylko) miejscówki. Kto ma pociechy w wieku kolonijnym ten powinien się zainteresować.

Więcej info na profilu FB Freestyle Club. Ja idę odpoczywać. Jest środa, a mnie dalej wszystko łupie, ale jak się już jest Dziadem to inaczej być nie chce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s