HardkorNieDisko powraca!

Wiem, że czekaliście na ten moment bardzo długo. Nadszedł niespodziewanie niczym fala górniczych strajków, która nawiedza stolicę kraju co roku przed wakacjami. Po krótkiej przerwie spowodowanej lenistwem oraz nikczemną podnietą, tudzież ewolucją Facebooka powracam do pisania tego bezwstydnego bloga o tematyce narciarskiej, a mówiąc ściślej będę wam zatruwał życie moimi nudnymi przygodami.

Jak sami możecie zauważyć poszedł lekki lifting outfit’u blogaska i jest kilka nowych usprawnień. Dodatkowo jestem już starszy o kilka lat i z pewnością trochę bardziej dojrzały, żarcik. Nie zmienia się natomiast polityka publikacji. Nadal będzie szczerze i autentycznie, aż do bólu. Składam przysięgę na posąg Wielkiego Jezusa mieszkającego w Świebodzinie, woj. Lubuskie. Od teraz będę wrzucał newsy o wycieczkach z okresu dwóch ostatnich sezonów, tak więc lekcje historii podczas tegorocznych wakacji was nie ominą.

Ważna sprawa dla wszystkich zajawionych internetem i mediami społecznościowymi, czyli tych, co nie mogą oderwać gałek ocznych od Fejsa i innych fantastycznych cukierków sieci zła. HardkoNieDisko doczekało się swojego oficjalnego profilu FB!!! Wiecie co robić!

Na zakończenie, a raczej rozpoczęcie mam świetną wiadomość odnośnie sprzętu, na którym będę się ślizgał w tym sezonie. Mianowicie dzięki firmie SAT z Poznania, wyłącznemu dystrybutorowi marek Völkl, Marker i Dalbello będę miał okazję latać na następującym sprzęcie:

Narty

Wiązania

Buty

Dodatkowo wzbogaciłem się o kask Ampire Otis, kije Touristick Vario AA, gogle Big Picture+ i foczki.

Dzięki chłopaki! Natomiast wam polecam fejsa polskiej dystrybucji oraz oczywiście sprzęt, gdyż jest bardzo zacny! 

DSC_3686_Kevin

Reklamy

4 uwagi do wpisu “HardkorNieDisko powraca!

  1. Tylko pozazdrościć sprzętu i reaktywacji blog 😀 czekam z niecierpliwością na relacje – w końcu w jednej z nich sam uczestniczyłem (Cergowa-Matragona)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s