-=GKS – C Rail=-

Akcja tego wpisu miała miejsce w zamierzchłej przeszłości, w ciemnym mieście, które przekracza aktualnie granicę teraźniejszości i przyszłości i dobrego smaku. Grudzień 2010 obfitował w wiele streetowych spektakli, aczkolwiek ten zapadł mi w głowie najbardziej. Przyczyną tak dobrego stanu mojej pamięci jest fakt, iż od bardzo dawna marzyłem o próbie konfrontacji z tym railem. Zobaczyłem go jakieś 1,5 roku temu, na amatorskim zdjęciu z kolekcji Radka Cząstkiewicza..

W tym roku obejrzałem sobie na żywo jego dokładne wymiary, kąt nachylenia i możliwość najazdu oraz odjazdu. Rurka prezentowała się wyśmienicie, aczkolwiek jej wysokość budziła respekt, natomiast krótki najazd wyłącznie niepewność. Pewnego wieczoru udaliśmy się z zamiarem uruchomienia pewnego quatro-kinka, aczkolwiek nic z tego nie wyszło. Z braku laku i późnej godziny, która wybiła na naszych zdezylowanych komunijnych zegarkach zdecydowaliśmy się na próbę podbicia spoty na Osiedlu 1000-lecia. Jak się okazało w praktyce sentencja „strach ma wielkie oczy” nie jest żadnym wiejskim zabobonem, co jakiś czas jej status jest aktywny. Rureczka okazała niezłym wypasem we wszystkich kategoriach. Sama jazda była niezwykle relaksująca, małe problemy z prędkością były rekompensowane w 100% przez maksymalną satysfakcję, która ostatecznie generowała maksimum zajawy. Jedynym złym wspomnieniem była pierwsza próba podczas któraj o mało nie złamałem sobie piszczela, ale poza tym nieznacznym dyskomfortem wszystko zakończyło się kapitalnie.
Video supportował Aram i Lucek, natomiast foto ogarniał niejaki Christopher Luca..

Jedna uwaga do wpisu “-=GKS – C Rail=-

  1. obok tej rureczki przechodziłam codziennie przez 4 lata licealnej przygody z tysiącleciem i trochę w szoku, że udało się rozwinąć tam jakąkolwiek prędkość najazdową. całkiem ciekawie wyszło to miejsce na fotach zmieniając jego oblicze baaardzo. gratz!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s