-=GAT – „Czas To Pieniądz”=-

Pilsko – miejsce zarządzane przez dobrze nam znaną Gliwicką Agencję Turystyczną. Miejsce zarządzane przez tą samą „Agenturę”, która zarządza super nowoczesnym kompleksem narciarskim w Szczyrku. Miejsce w którym karta magnetyczna zakupiona w Szczyrku, nie działa, mimo, iż jest łudząco podobna do tej Szczyrkowskiej. Miejsce gdzie za jazdę płaci się jak na zachodzie, a gdzie standardy są porównywalne z tymi na wshodzie, dalekim wschodzie. Miejsce gdzie orczyki wyciągają ludzi pod pionowe ściany, a na trasach za miast pokrwy śnieżnej stykamy się z naturalnym brukiem. Miejsce spotkań narciarzy, monoskierów jeżdżących bokiem, rodzin, znajomych, zagranicznych gości, a wszystko to przy bezprecedensowym akompaniamencie rżnięcia nas wszystkich w przysłowiową d.. Najczęściej na parkingu, pod kasami, na krzesełku, jadąc orczykiem, na trasie i nawet poza trasą.
W 21 wieku tego typu resort powinien zostać zamknięty dla dobra przyszłych pokoleń, tak by nie psuć im radości dzieciństwa.
Nasza ekypa pojechała sprawdzić jak mają się „legendy” o poza trasowym eldorado do rzeczywistości. Uczestnikami testu zostali:

Koras

Kauli

Leszczu
[z tym „żółwikiem jest zawsze tak samo!?]

Tomasz i Harry

Zoya

Ekypa

So let’s go..

Same miejscówki nie wywarły na nas dużego wrażenia. Z pewnością nie zobaczyliśmy wszystkiego, aczkolwiek, według mnie, ta góra posiada zbyt dużo płaskich momentów. Reasumując tą krótką charakterystykę wolę wydać tą masę pieniędzy na Małym Skrzycznym, Stożku lub Czantorii.

Poniżej bardzo krótkie video. Krótkie gdyż znowu się zamuliłem z instalacją naklejki. Na szczęście dla takich „specjalistów” jak ja GoPro przygotowało dodatkowe akcesoria.

A tutaj video Leszcza, który dzień później udał się do Szczyrku i tego posunięcia wszyscy mu z całego freeridowego serca zazdrościmy:]

Reklamy

5 uwag do wpisu “-=GAT – „Czas To Pieniądz”=-

  1. wcale nei bylo az tak zle, zwlaszcza ze gdy prowadziles ostatni zjazd wszyscy zjechali za toba do czech i sie zgubilismy w lesie, chlopcy sie bali wilka, a rzynajmniej jakas przygoda nam sie przytrafila..

  2. To oni powinni nam płacić za to ze tam przyjezdzamy od zawsze nienawidze gatu i tak juz chyba musi pozostac 🙂
    pozdro dobre video, to ze szczyrku 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s