-=Śląska Biesiada Uliczna=-

Miło mi powiadomić, iż warunki śniegowe, tudzież ogólnie atmosferyczne pozwoliły na szybkie rozpoczęcie sezonu ulicznego. Nawet najstarsi wyjadacze ulicznych deptaków nie pamiętają tak szybkiego dojrzewania zasp śnieżnych na ich osiedlowych królestwach. Jak powszechnie i niekoniecznie powszechnie wiadomo przeinstalowałem swoje leniwe dupsko do stolicy, a jakże!, górnego śląska, czyli mówiąc krócej, mieszkam teraz w Mordorze, czyli mówiąc już zupełnie dosadnie, przesiedliłem się do Katowic.
Z tego właśnie względu mam teraz możliwość atakowania ulicznych spotów w doborowej obsadzie. Może po krótce przedstawię o jakie osoby chodzi. Operator, fotograf, mamograf Michał „Tenchi” Całka, Piotr „Wojar” Wojarski oraz Marcin Pośpiech . „Best Of The Best” jak można zauważyć:]

Na początek uderzyliśmy dosyć skomplikowaną pod względem geometrycznym rurkę na bliżej nieokreślonym osiedlu w Siemianowicach Śląskich.

Fotosy Zbigniew Szarzynski oraz Tenchi

Jeden z niewielu udanych prześlizgów..

Monitoring Przemysłowy zawsze na „REC”..

Na miejscu polskie standardy osiedlowe, czyli Starsza Młodzież oraz ich sztandarowe „Matko Boska! Kto to widział..!?” Osobiście nie znam Pani Matki Boskiej, ale współczuję jej szczerze. Podejrzewam, że od „kilku” dobrych lat używa profesjonalnych zatyczek do uszu..

oraz Jp na 100% + -10C na 1000% + Czysta Głupota na 1 000 000%..

dobra siłka nie jest zła..

Satan..

Is Everywhere..

Jeżyk also..

Marcin..

Satan One More Time..

Jeździło się bardzo przyjemnie, pogoda oraz zwykli zjadacze chleba nie sprawiali kłopotów, za wyjątkiem jednego, już niezbt młodego cwaniaczka. Jednak ile on miał werwy i pewności siebie, szkoda tylko, iż zabrakło mu skila w kategorii „uprzejmość”. Ekipa degustująca „luksusowe” trunki pod spożywczakiem była mocno zajarana naszym show, oraz podwyższonym poziomem promili we własnych organizmach. W sumie tego ranka byliśmy świadkami nieudanej próby włamania do garażu, wyżej wymienionego sklepu, przez wyżej wymienioną publikę. Co oni chcieli tam znaleźć?! Tego nie wiedzą nawet najstarsi Siemiaowidzcy górale. Drzwi stawiały opór, w miarę upływu czasu i sił w gardłach robiło się sucho, trzeba było wyrównać poziom płynów w organizmach. Po raz kolejny alkohol uratował ludzkość przed ludzkością.

Tego samego dnia postanowiliśmy uderzyć na jeszcze jeden spot. Padło na Kinka Płaskownika na osiedlu Tysiąclecia. Niby nic trudnego, ale ileż tam zostawiliśmy nerwów, potu i łez. Tak w skrócie: agregat nie pali, milion „kurw” z tego właśnie powodu, agregat niespdoziewanie odpala, mało miejsca na rozbieg, płaskownik w całej swojej negatywnej definicji, problem z dojazdem do końca, wazelinka w akcji, północ, -115 C..The Game Is On!

Piotr Wojarski w niezwykle stylowym i efektownym, tudzież efektywnym prześlizgu..

Reklamy

5 uwag do wpisu “-=Śląska Biesiada Uliczna=-

  1. skoda, że mało newsów na hnd ostatnio, brakowało mi tych tekstów 😉

    p.s. Kuba Urbańczyk nie równa się Zbigniew Szarzyński z tego co mi wiadomo?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s