-=Terlicko (Prawie) Na Wypasie=-

Realia są aktualnie takie, iż na zewnątrz naszych pomieszczeń mieszkalnych kształtuje się krajobraz, którego nikt z nas nie rozumie i nie chce zaakceptować. Moim zdaniem mokra aura, którą tak obrzucamy brzydkimi słowami od kilku dni, jest metafizycznym zwierciadłem, w którym możemy sobie obejrzeć otaczający nas świat od tej innej, brzydkiej lub fascynującej, strony. Problem w tym, iż trzeba się przełamać i zmusić do bezpośredniej integracji (dlatego piszę teraz siedząc na nasiąkniętej wilgocią polanie i korzystam z laptopa podłączonego do internetu przenośnego marki Kłamię W Żywe Oczy), co jest nieprzyjemne, ale jak już wspominałem, może być bardzo inspirujące.
Pamiętam (a w międzyczasie byłem na juwenaliowym grylu w Krk) 1wszy Majowy weekend. W naszym kraju następował niezapowiedziany przełom atmosferyczny, natomiast w kraju obok życie toczyło się jak zawsze, nieśpiesznie i bez stresu. Wielu rodaków dało za wygraną i nie zaufało zapewnieniom „..iż, tam będzie na pewno inaczej!” i proszę mi wierzyć lub nie, było!!!
Na dowód tego przedstawiam serię brudnych zdjęć opisujących sobotni wzburzony polski dzień i słoneczny czeski..szukam czeskiej żony, która da mi obywatelstwo i powije międzynarodowego syna!

Rozpoczniemy od retrospekcji pewnego „Charakteru nie do zdarcia!”

Osobnik ten nie pływał, gdyż jak twierdzi „źle skoczył z wodospadu”..

Bogu dzięki dla kontuzjowanych również znalazły się Czeskie hry i zabawy..

Z trudem skompletowana ekipa wygniatała trawę paląc tytoń, konwersując przy tym na tematy odważne..

Czas płynął wolno i sympatycznie każdemu bez względu na narodowość (1), gatunek (2), zajawkę (3) oraz stan psycho-fizyczny (4)..

(1)

(2)


(3)

(4)

Burek w moim i KurdeBalansa imieniu chciał pozdrowić i pokazać, iż Straż Miejska w Krakowie może nas polizać w..

Wyciąg nie nadążał za bezpłatnym wlotem, a w konsekwencji spragnionymi wrażeń & akcji Polaczkami..

A wszystko to, i o wiele więcej, przy akompaniamencie narodowych skarbów Czeskiej Republiki, czyli Czekolady Studenckiej, Kofoli, Prażonego Syra z Hranulkami, Lentylek i Legalnej Bibuly Do Palenia..

Do zobaczenia następnym razem..mam nadzieję, że już na wodzie, a nie przymusowo na brzegu. Pamiętajcie również, że u nas to nawet słońce ma leniwe robaki w „nosie”:]

Reklamy

2 uwagi do wpisu “-=Terlicko (Prawie) Na Wypasie=-

  1. hmm coś szare te wszystkie zdjęcia… chciałeś zamaskować ta pogodę za 1 000 000$, żeby mi żal D nie ściskał, ta?… :p

  2. 😀 po prostu stwierdziłem, iż kolor nie jest już dla mnie satysfakcjonujący jako element estetyczny. dlatego inwestuje w szarość, ona ma swoją niepowtarzalną klasę:]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s