-=SkiWojownik.pl=-


Na łamach HnD bardzo rzadko prezentujemy informację na temat pokrewnych portali o charakterystyce narciarskiej. Dzieje się tak ponieważ cechuje nas (lub po prostu mnie) wysokiej klasy egoizm, a poza tym „konkurencja” nie prezentowała się zbyt świeżo, a mówiąc dokładniej traktowała siebie oraz przedstawianą treść w sposób drastycznie poważny i bezkrytyczny. Oczywiście jest to moja subiektywno-obiektywna opinia, a w sumie wiele osób również ma oczy i uszy szeroko otwarte. Wracając do głównego zagadnienie, ile razy zdarzyło wam się zauważyć na stoku lub poza nim ludzi ze środowiska klasycznego narciarstwa zjazdowego, których charakteryzował ogromny przerost formy nad treścią. W środowisku free również mamy do czynienia z tym śmiesznym zagadnieniem, aczkolwiek to rejsingowe ma już długą tradycję. Wymieniając z głowy: turbo „dumni” rodzice, pół-amatorscy trenerzy z nadprofesjonalnym zapleczem, małe dzieciaki w latexie naszpikowane niezdrowymi ambicjami i technologiami rodem z laboratoriów NASA, starsza młodzież udająca czołówkę pucharu świata, napis „Poland Ski Team” na szczoteczkach do zębów i tamponach, dresiarscy działacze z syndromem lustrzycy itd.
Oto jeden z wielu przykładów..Herman „Zwierzak” Brzozowski

Jak sami obserwujecie w każdej polskiej dyscyplinie dużo się mówi, dużo marnotrawi i mało w tym konsekwencji, wyobraźni, uporu i przede wszystkim dobrej zabawy (i nie chodzi tutaj o wciąganie rekordowej liczby napojów procentowych po każdym treningu..prawda?!).

Finalizując ten wpis, wyżej wspomniana luka została zapełniona. Na razie jest to jeden, aczkolwiek czworo-głowy, twór (przecież nie liczy się ilość!). Zapraszam do odwiedzenia strony, zaznajomienia się z komentarzami i obejrzenia mediów. W końcu ktoś miał odwagę skarykaturować środowisko od wewnątrz, sparodiować biznes i zwyczaje ludzi i firm, które dla osiągnięcia własnych korzyści tworzą utopię..jak zwykle, w naszym małym, zabawnym kraju.

Gratuluję i życzę wytrwałości chłopaki!!!

www.SKIWOJOWNIK.pl

Miszcz!:]

[co to za „dzwoneczki” pod koniec..kapsle?]

Reklamy

8 uwag do wpisu “-=SkiWojownik.pl=-

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s