-=Salomon Freeski Poland=-

Tak to prawda! To już nie są plotki!!! Będziemy sypiać wspólnie w tym samym pomieszczeniu podczas wyjazdów, plus Lucjana i Arama (jako dwie słodkie brzoskwinki na tym ekskluzywnym torcie)!

Wszystko ruszyło dzięki futurystycznej wizji eMDe oraz myśli i pomocy technicznej Amer Sports czyli dystrybutora marki Salomon w Polsce.

Aktualnie staramy się zwrócić waszą, całą, uwagę „spamując” wasze skrzynki na wszystkich dostępnych portalikach społecznościowych i nie tylko;] Tak więc, jeśli tylko macie okazję kliknąć w coś co posiada w nazwie Salomon to bez obawy, z pełną świadomością i bananem na twarzy..klikamy!!!

Już za niedługo, na pełnej bułce, ruszy nasza krajowa zakładka na SalomonFreeski.com, a tymczasem zapraszamy na Facebook’a (Salomonfreeski.pl) lub zakładkę bardzo progresywnego projektu pt. Salomon JibAcademy , która ma na celu promocję i wsparcie młodych wilczków polskiego freeskiingu oraz dobrą zabawę w towarzystwie starszych, stażem, „Młodych Wilków” z teamu Salomona (na Facebook‚u szukajcie profilu Jib Academy Polska), a wszystko to będzie się dzaiało 21 lutego w Parkowej Dolinie. Jeśteśmy również na MySpace (SalomonfreeskiPL), Twitter (SalomonfreeskiP) oraz na Naszej Klasie (SalomonfreeskiPL). Poza tym odwiedzajcie blogaski riderów czyli Marka (doniec.net) , Szczepana (szczepankarpiel.com) i do Piotra też możecie czasami wpaść w odwiedziny:]

Tyle na dzisiaj, jak widać jest trochę pozytywnego zamieszania, a to tylko początek atrakcji jakie na was czekają!

6 uwag do wpisu “-=Salomon Freeski Poland=-

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s