-=Black Star Wax=-


Mam przyjemność rozgłosić, iż w tym tygodniu zawarłem, a raczej zawarliśmy, wraz z Panem Piotrem Wojarskim (a widziałem,że Pan Jezier też się skusił!) istny pakt z diabłem. Szatanem który podsunął nam cyrografy jest Pan Oskar, wizjoner-założyciel nowej marki na rynku ślizgaczy do nart i jednej narty. Jego piekło zwie się Black Star Wax.
Ze względu na gipsowe położenie mojego punktu widzenia, osobiście, nie miałem okazji testować tych silikonowych zabawek, jeszcze! Aczkolwiek testy laboratoryjne oraz testerzy fizyczni twierdzą, iż po spożyciu małej dawki tej wazeliny sprzęt zapier* aż miło. Ciekawostką w ofercie jest smar do „przeszkód”, który z pewnością sprawdzi się na nie jednym murku lub mega długiej, tudzież, chropowatej poręczy.
Inną ciekawostką może być porno kształt..

Ślizgacze można obejrzeć na stronie BlackStarWax.com, można również zajrzeć na blogaska BlackStarWax.ownlog.com, ewentualnie wytropić na FaceBook’u lub bezkompromisowo zakupić w TwoTip.com ..miłej zabawy i pamiętajcie, iż nadmierne „ślizganie”, może powodować permanentne uzależnienie umysłu i trwałą kontuzję nadgarstka!!!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s