-=”PTTK” Tour 2009=-

..aby poczuć niezwykłą atmosferę tego banalnego wydarzenia musimy przenieśc się w przeszłośc. Kilka dni przed Wojtaks Jam poczułem potrzebę natychmiastowego relaksu. Potrzeba znana i bezwzględnie ceniona, pod każdą postacią. Plan był prosty, znaleźć kimę, kupić używki, chrupki i wodę mineralną. O ile wszytskie te rzeczy są łatwo dostępne, o tyle nocleg w PTTK’u (a takie było pierwsze założenie) okazał się utopią. Z racji tego, iż siedziba PTTK w mieście Szczyrk została zamordowana przez bezduszny kapitalizm oraz jakośc swoich usług..tak na marginesie to wielka szkoda, milion wspomnień:]
Z pomocą przyszedł senior Andrzej W. za co na łamach tego wortalu dziękujemy.
Skład ekipy tego magicznego touru zmieniał się z godziny na godzinę. Po wielu miksowaniach, kilku latających pod stołem kopertach oraz bezustannych prośbach sponsorów skład definitywnie został ustalony i wyglądał następująco: ja, Balans i Head&Shoulders a.k.a Szampon Samson lub po prostu Wojar.
Oficjalnym dniem rozpoczęcia wyprawy był piątek..zaraz jak tylko znaleźliśmy się na kwaterce butelki zostały odkorkowane. Co wydarzyło się później pozostanie w lokalnych kartotekach policyjnych. Ta noc miała nas powalić na kolana, kilka głów upadło do gwoździa, ale raczej bez szału..co nie znaczy, że woda ognista nie posiadała nutki dekadencji . O poranku mineralna smakowała wytworniej niż zazwyczaj..niestety jej kalorycznośc jest znikoma tak więc wyruszyliśmy w poszukiwaniu śniadania. Każdy na własną rękę..osobiście znalazłem bistro z wyśmienitym żurkiem. Tzw 50/50 czyli gruby kożuch tłuszczu na górze, mętny roztwór żurku + cała reszta spoczywająca na dnie..respekt dla szefa kuchni! A później już sami pamiętacie co było (chyba,że uczestniczyliście w podobnym „maratonie”)..a jeśli nie to czytamy kolejny post,ten niżej..emo!
Skutek Uboczny Połykania Ognistego Płynu

Słodki Tygrysek

Słodki Tygrysek Przy Wodopoju

Reklamy

3 uwagi do wpisu “-=”PTTK” Tour 2009=-

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s