-=BackOnSnow 2009-Refleksje=-


Impreza zapowiadała się naprawdę soczyście. Rusztowanie oraz set-up były dwa razy większe niż w roku poprzednim, śniegu, aż za wiele. Jedyną zagdką była pogoda? Niestety aura się nie popisała, kto był ten wie, jak bardzo można przemoczyć membranowe szaty..Karol natomiast swój elokwentny sweterek.

Początkowo „siępił” czysty deszcz, później zamienił się w śnieżny sztorm. Tak się jakoś złożyło, iż o wiele lepiej jeździło się podczas tego deszczu, ponieważ wtedy prędkość była bardzo optymalna i można było poszerzać wachlarz trików. Świeży śnieg zwalniał ślizgi niesamowicie, co w konsekwencji dawało niepewność..szczególnie przy najeździe na boxa z dropem.

Zabawa zaczęła się z lekkim opóźnieniem, ale „co nagle to po diable”.
Wolna Jazda-Eliminacje-Półfinały-Finał..tak w telegraficznym skrócie. Narty wygrał zasłużenie Marcin, w monoski były jakieś spięcia, ostatecznie wyszło na to, że wygrał Poras.

Mnie osobiście bardzo fajnie jeździło się rankiem, później już permanetnie wku*rwiała mnie ta pogoda no i brakowało prędkośći.
Podsumowanie – cała konstrukcja oraz ustawienie przeszkód dawało dużo frajdy. Sam contest już nie bardzo. Kto się tam obijał między namiotami ten wie ocb. Ozzi wraz ze swoją drużyną chciał, aby Back On Snow było niezapomnianym wspomnieniem dla każdego. Włożyli mnóstwo pracy i wysiłku w postawienie i rozkręcenie tego iventu..niestety kilku znajomych, odpowiedzialnych za pewne sektory imprezy, miało to głęboko w dupie i podeszło do tego bez żadnego szacunku. Dziwne jes to, iż były one „na służbie” tego dnia i mimo tego faktu, zachowały się jak małolaty bez wyobraźni. Dzięki waszej „cennej pomocy” impreza ta w kuluarach zyskała miano nietrzeźwego festynu. Przykra i żenująca sytuacja, nawet na zawodach PZSu ludzie na „stołkach” próbowali zachować bezprocentowe pozory..niestety takie jest to nasze polskie dziedzictwo. Nikt tutaj oczywiście nie zgrywa abstynenta, aczkolwiek może najpierw „obowiązki”, a później naj*eba?! Najbardziej szkoda harówki osób realnie zaangażowanych. Przez własną głupotę spier*doliliście atmosferę tego wydarzenia..emo! (nie chodzi o Szyszaka, po prostu ładne zdjęcie:)

Dubiel.ownlog.com


McLele.ownlog.com

Ogien.ownlog.comVIMO.plBackOnSnow.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s