-=Orava Leśna-24 wiOsna Andrzeja=-

Tytuł nie jest mylący, Andrzej ‚koras’ Włodarczyk starzeje się! Robią mu się zmarszczki i cały czas jest w stałym związku! Mówiąc prościej, Koras jest coraz mniej atrakcyjny dla dziewczyn z RedBula. Nasz bohater postanowił upamiętnić swoje urodziny w pięknej, aczkolwiek małej mieścienie na słowackim gruncie. Okolica przypomina nieco nasz rodzimy Sandomierz..czyli dziura jak po „penisie”, no ale ta okolica, przepiękna:]
Pojechaliśmy na dwie gabloty. W pierwszej Solenizant, jego promotor DonBush, Daro The Driver i Zwierzak (ale nie ten z Rybkarzowic). Drugi samochód wypełniała wón Moja, Wo-Tanga oraz Advitty. Zazwyczaj na tego typu wyprawach dzieją się różne dziwne, śmieszne lub żalosne rzeczy. Na tym który teraz opisuję jaja rozpoczęły się już na 1wszym! (słownie: pierwszym) skrzyżowaniu kiedy samochód nr.1 uderzył tyłem w samochód nr.2 czego świadkiem był przypadkowy przechodzień białych pasów..którego szukamy (ale nie po słowacku), rozprawa za miesiąc!
Na szczęście porysowały się tylko kolory. Później podróżowaliśmy po mega dziurawych szosach, które prowadzą do innego państwa. Gdybym miał zgadywać to pewnie powiedziałbym, iż ta droga prowadzi do jakiegoś biednego afrykańskiego kraju..chociaż tam pewnie lepiej dbają o infrastrukturę drogową.
Po przrekroczeniu granicy typowy obraz, domy po prawej i lewej, środkiem droga, brak chodnika, frywolne społeczeństwo pląsa ochoczo po jezdni. Na parkingu Solenizant obsiusiał maskę samochodu nr.2. Później karnecik za tanioszkę, krzesło i naszym oczom ukazały się 4 chopki i mydelnica. Najfajniesza byłą mydelnica, chopki również bardzo fajne. Jedyny minus to jib park, który mi się nie podobał bo miał kiepskie rury no i stoki, prawie płaskie.
Jak już to wszystko przetestowaliśmy, poszło kilka piwek i wygłupy na huśtawce, a jeszcze później potraviny i „szukanie” noclegu. Ten nocleg trochę nam zajął, ale kto szuka ten będzie nagrodzony. Została znaleziona prawdziwa perełka. Komplex wypoczynkowy godny szejków arabskich. Nie będę się tutaj rozwodził co działo się później gdyż niektóre osoby mają podpisane różne papierki z dużymi korporacjami.
Następnego dnia oddaliśmy po kilkanaście skoków, a później słodki powrót z 2 dniowym stolcem w ładowni..to sem ja!
Puchar Pzrechodni Andrzeja

Beer Soup

+
Lifestyle


=
Brand New Lover

Korek Przeleciał Małą Chopę

Reklamy

2 uwagi do wpisu “-=Orava Leśna-24 wiOsna Andrzeja=-

  1. a jakies foto z chopek, jibow? naj korasku! jutro sie zobaczymy to nawet calusa dostaniesz:D
    pnk a jak dupa? dawo updejta nie bylo zadnego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s