-=Jest Karol – Jest Zabawa!=-

Zgodnie z hasłem tego staropolskiego powiedzenia, umieszczonego w tytule, a mającego korzenie na ślunskiej hałdzie przeżyliśmy ostatni piątek. Nic nie zapowiadało tak cudownego dnia, wpierw zameldowaliśmy się na julkach. Niestety chłopaki byli na starcie rozkładania zabawek jibbowych więc decyzja była szybka i natychmiastowa, mianowicie Biały Krzyż. Zzzsuneliśmy się po julkach, spotykając po drodze Tuśka i Ramata którzy dopieszczali nartami bardzo stromy odjazd z dużej chopki. GadkaSzmatka i w drogę. Po dotarciu do sąsiadującego „resortu”, podszejpowaliśmy najazdy, kilka splunięć w stronę toru skuterkowego,rozgrzewka moszny i jazda wprowadzjąca. Nagle zobaczyliśmy zbliżających się ślunzaków, na czele z tytułowym Karolem.
Karolek z zawodu jest szalenie przystojnym barmanem, z wykształcenia również jest barmanem, a niedoszłym ratownikiem medycznym. Możliwe,że jeszcze wróci do edukacji,ale jak twierdzi, stanie z barem i nalewanie piwa z grubą pianą to jego życiowa pasja. Co rusz opowiada jakieś ciekawe historie związane z życiem i obowiązkami w pubie, tutaj jakieś napalone 50siatki zostawiają mu nr telefonu na banknotach, znudzone mężatki wkładają mu bilon za koszule, przystojni panowie puszczają analne oczka.
Karol szanuje sobie swoje stanowisko, jest profesjonalistą w każdym calu, w barze i na stoku.
Dzień mijał na tzw. „pełnym chilu”-„pełnej bułce”-„bardzo gruuubo!” . Jeżdząc naśmiewaliśmy się szyderczo z każdej obecnej osoby, te osoby z nas, barwna riposta napędzała jeszcze barwniejszą. Nie pamiętam kiedy tak dobrze bawiłem się na stoku..poniżej krótka fotorelacja która nie obrazuje atmosfery,wszystkie zakazane japy zostały ocenzurowane z racji tego,ze są mało medialne-uczymy się od najlepszych!
Nasz lokalny Champion rasy Grodzieckiej. Wygrywa wszystkie zawody, prezentuje się okazale i jada tylko łososia w granulacie firmy PediGriPal.

Reklamy

11 uwag do wpisu “-=Jest Karol – Jest Zabawa!=-

  1. hehe..odkad slizgam sie na armatach moje zycie stalo sie bardziej wartosciowe..wzeszlo slonce,kwiaty rozkwitly,wiater ustal,deszcz sie utopil!

  2. dobry dzien był naprawdę!
    ale pamiętajcie wszyscy którzy mieli kontakt z karolem powinni zrobić test na HIV! spodziewam się sporej ilości dodatnich wyników

  3. no grześ się swoją siostrą jara

    ale i tak najlepsze było jak karol tłumaczył kasii że najfajniej jest jak sobie kwasa wsadzisz pod napleta

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s