-=FREESKIER Photo Contest-February 2009=-

Wiosną 2008 roku magazyn FREESKIER na łamach swojej wirtualnej platformy ogłosił konkurs fotograficzny. Co miesiąc wygrana fotka była/jest drukowana w wersji papierowej. Tak się złożyło, iż Lucek wystawił do konkursu swojego najbardziej polemizującego i fryustrującego skoczka jakiego miał w swojej „stajni”..czyli mnie.

Tak się złożyło, iż wygraliśmy jedną z edycji fotką zrobioną w Wiśle pod hotelem co nie wiem jak sie nazywał. Bardzo śmieszna sesja się tam odbyła, prawdopodobnie ta rurka już nie istnieje. Mimo, iż wygląda na łatwą to była z niej cwana szmata.
Poniżej prezentujemy skan okładki i fotkę. Ciekaw jestem ilu hamerykanów sprawdzi gdzie leży nasz elokwentny kraj?!

A oto co zostało napisane..tłumaczenie niebawem..hehe:)

LUCEK SKORNOG upload this photo to Freeskier.com. The one-point lighting and creative framing make him this month’s winner.

„This particular shoot took place in February 2008. It was just another day shooting with Piotr. The location is an abandoned mining hotel. Piotr and I got there late in the evening whith our filmer, Aram. The rail wasn’t very hard, but very steep and fast. We didn’t bring a drop-in ramp and unfortunately that day there wasn’t enough snow to build a long in-run. We look arounded to find something to build with, literally from scratch. We found some useful trash cans and old window frames, doors, bed parts, beer crates..anything useful. Hotels are great! In the end, we build a very funny looking construction whitch allowed us to get job done nicely!”

WIĘKSZA Rozdzielczość!

16 uwag do wpisu “-=FREESKIER Photo Contest-February 2009=-

  1. ..postaram sie utworzyc twoj portret psychologiczny.jestes moja byla dziewczyna,nienawidzisz mnie,chodzisz do gimnazjum,masz mnostwo znajomych na naszej klasie,frustracja i zazdrosc zzera cie od srodka,lubisz szperac po ski2die,a na pfo ubierzesz sie najdrozej jak tylko potrafisz.zgadlem?

  2. ..hehe..chyba nie chcialem byc blisko prawdy..poza tym jak sobie tak rozkminilem twoja „madrą” wypowiedz..to powiedz mi co ci sie w tym zdjeciu podoba jesli rider i styl jest chujowy..kolor trawy,kontrast bieli w odniesieniu do śniegu?

  3. pnk jeżeli Twoja była jest teraz w gimnazjum to jesteś niezłym pedofilem 😉

    na tym portalu też pogratuluję –> gratuluję 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s