-=Goodbye MAJESTY Skis=-

Tytuł w języku obcym, aczkolwiek realia polskie. Po prawie dwóch latach współpracy z firmą Supair.pl, dostawcą marki Majesty Skis zdecydowałem, iż czas zakończyć współpracę. Piszę o tym dlatego, iż nie chcę aby poszły jakieś ploty, że rezygnacja bo sprzęt słaby czy jakieś takie głupoty. Deski według mnie są naprawdę spoko, objeżdzało się je wyśmienicie i osobiście nie miałem z nimi żadnych większych problemów-> Polecam Szczerze!
Jeśli chodzi o powody to niestety nie będzie żadnej afery, zawiedzionych odsyłam kilka postów niżej, tam jest stara aferia. Nic złego się nie stało. Poprostu czas ruszyć naprzód, troszkę niezależnie, troszkę z dala od pewnych rzeczy,sytuacji itp.
Tak więc Piotrek dzięki wielkie za wsparcie, będę pamiętał i szanował ten fakt, aż do mahoniowej trumny!

Reklamy

7 uwag do wpisu “-=Goodbye MAJESTY Skis=-

  1. na twardej desce pomiędzy tyczkami..tak to już jest Pinki wraca na desce, Ogień zaczyna jeździć na nartach, czarny prezydent w USA..nieuchronny koniec świata:)

  2. na stokach całej polski chodzą ploty że petera za niedługo będzie można oglądać na nartach amerykanskiej armady, podobno jest w trakcie rozmów z polskim dystrybutorem, które odbywają się w miłej i przyjacielskiej atmosferze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s