-=KRK-Pumeksowa Środa=-

Tararara..pierwszy raz wyjechałem gdzieś dalej na rurkę! Serio, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby się gdzieś poobijać na ulicy, na zewnątrz powiatu bielsko-cieszyńskiego w sezonie zimowym. Oczywiście byłem na Ślunsku, ale to prawie jak w domu, tylko więcej „prawdziwych” kibiców. Ogólnie w Krakowie zdiagnozowałem duży problem demograficzny. W czym rzecz, ludzi poprostu jest za dużo i są nadaktywni. Pierwszy motyw który zauważyłem, wszędzie ludziska, różne, męskie, żeńskie, nijakie. U nas w okolicy ludzie w tych godzinach (czyli po szychcie) siedzą już dawno przed szklanymi ekranami i podziwiają piękny świat, piękne tańce i pornografię informacyjną..wszystko przy „soczku”. Natomiast w stolicy Kraka ludzie zasuwają w każdą stronę, każdy ma jakiś cel na twarzy, zupełnie jak po tabletach i nie mam tu na myśli avio-marin’u. Ciężko się pracowało w takich warunkach, ciężko wejść na dropa, pełno ludzi włazi do kadru, plącze się na schodach itp. Jednak mimo to, nie znalazła się ani jedna nadgorliwa osoba która wykonała by telefon do służb porządkowych. Jak wiadomo na Ślunsku wystarczy ten jeden złoty, znudzony, wścipski strzał, a panowie i panie z pałkami w 3 sekundy są na miejscu strasznej zbrodni przeciw ludzkości,miastu,województwie i państwu.
Jak to się zaczeło, zapytacie?! Ano kolnoł multimedialnie Kostek, pokazał co infrastruktura dawnej stolnicy poldonu ma ciekawego do zaoferowania. Z kilku typów zrobiliśmy dwa spoty, dogranie konkretów i szybka ustawka.
Mieliśmy tylko jeden dzień więć bez szału jeśli chodzi o ilość rurek. Jak wspomnaiłem poszły tylko dwie, ta niebieska na fotkach i 6x łamana której na fotkach nie ma ponieważ litowo-jonowe kwadraciki odmówiły posłuszeństwa. Tak czy inaczej tą szóstkę udało mi się przejechać tylko raz, ponieważ później speed kryzys spowodowany przez pumeksowe, antypoślizgowe „cholera wie co” na tych schodach. Bardzo szorstkie i nieprzyjemne, szczególnie dla ślizgów nart które z każdym lądowaniem na tym cudzie technologicznym robiły się coraz bardziej poszarpane i tak jak za pierwszą próbą wybujałem się z dropa bez żadnego problemu,miałem wręcz za szybko, tak za piętnastą nie mogłem już dojehcać do końca najazdu..wtf?!
Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze uda się poskromić tą rureczkę bo bardzo rytmicznie przyjemna jest.
Niebieska miała być pewniakiem na masę trików. Niestety okazało się, że droga jest zbyt blisko i musieliśmy się wraz z Guzikiem podpiąć pod synchronizację sygnalizacji świetlnej na jakimś skrzyżowaniu, którego nie widzieliśmy. Było to bardzo męczące i frustrujące. Gdyby ta droga byłą z 3 m dalej to pewnie byśmy dwa razy więcej prób oddali. Jakieś triki poszły,ale nie jestem do końca zadowolony. Byłem trochę bez formy, chyba zbyt duża pzrewra między wąznymi startami w freestylowym pucharze olimpijskim:) Trochę też spieprzyliśmy sprawę z konstrukcją chopki, ale trudno, człowiek uczy się na błędach. Dość śmiesznym akcentem była Pani któa skarżyła się, iż spółdzielnia mieszkaniowa nie reaguje na obfite opady śniegu. Dlatego ona musiała całą niedzielę szufelkować schody (które my częściowo zasypaliśmy pod najazd). Tak właśnie, cały Boży dzień z szuflą w dłoniach..zamiast w garach! Z tego miejsca należy podziękować tej Pani za wypozyczenie pięknego wyjściowego wiadra i własnej wody z kranu. Pepraszamy, iż to mąż musiał przyjść po wypożyczone, następnym razem odniesiemy,obiecujemy!
Dzięki Kost za zaproszenie, dzięki Ten za obecność, dzięki chłopaki za fotki, dzięki Guzik za towarzystwo, dzięki Aram, sory Artur i NIE dzięki Lucek i NIE dzięki Foch Lucka (już jest sympatycznie,ta akcja była początkiem stycznia grana:)
Aha..i przejechaliśmy całą drogę z KRK do BBA z otwartą maską (w sensie nie domknięta) i nie otworzyła się, dzięki Ty na górze za to!
Foto- Bartek Kozłowski & Dawid Wołosiuk czyli -> WallSt.pl
Reklamy

5 uwag do wpisu “-=KRK-Pumeksowa Środa=-

  1. w rejonie os. oświecenia i prądnika czerwonego znajdzie się jeszcze kilka fajnych rurek 🙂

    warto też looknąć na rejon fortów na os. złotego wieku jakieś 3-4min autem od miejsca na fotkach

    pozdro

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s