-=Sopotnia Chillout=-

Oj, już dawno nic nowego sie nie ukazało. Cała „redakcja” była dosyć monco zajęta rożnymi sprawami, ważnymi i nieważnymi. Następnie nawineły się święta, jak co roku, później noc sylwestrowa w gronie kibiców BKS Stal Bielsko-Biała..literka B..literka K..blablabla!

W końcu został znaleziony czas na mały upload świeżych multimediów.
Na początek „przedstawiam” w nieswoim imieniu (choć nawet nei zapytałem o zgodę) kilka fotek i troszkę słowa autorstwa Tomka – który posiada konszachty z niejakim Globtroterem. . Tomasz wraz z Freeridową Grupą Mailingową udał się w okolice Sopotni.

Tomasz napisał..
Zaczeło się dość nieciekawie bo przy próbie odjechania ze stacji benzynowej w Żywcu rozrusznik ani drgnoł. W ruch poszła linka, podciągnoł nas kawałęk dobry człowiek swoim samochodem i udało się zapalić. Pojechaliśmy następnie do Sopotni. Pogoda wymarzona, na śniegu wielkie kryształy szeleszczącej szadzi – wypas. Pierwszy zjazd był z Majcherkowej. Najpier przez polanę, fajnie się śmigało choć nie było stromo. Później las i i im niżej tym gorzej bo śniegu jednak nie było za bogato – winna była południowa wystawa moim zdaniem. Ogólnie zjazd na słabe 3. Trzeba było wziąć odwet, poszliśmy jeszcze raz na stok o nieco innej wystawie i obyło się bez zgrzytania kamieni o ślizgi. Miejscówkę trzeba odwiedzić bo grubszym opadzie :)))) W załaczniku zdjęcia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s