-=PRL=-

Przy okazji mało pochlebnej recenzji pewnego eventu,o którym możecie przeczytac poniżej,wynikła sytuacja która była nieunikniona i musiała się prędzej czy później wydarzyć.
Nie będziemy podawać imienia oraz nazwiska osoby i nazwy portalu freeskiingowego którego tyczą się te rewelacje.
Zastanawiałem się jak rozegrać to co tutaj zaraz napiszę, wiele brzydkich słów nasuwa mi się na język, ale nie dam Ci tej satysfakcji.
Osobom które nie mają pojęcia o czym piszę na prędce mniej/więcej wytłumaczę ocb?!
W wielkim skrócie chodzi o interpretowanie oraz tworzenie „prawdy” lub „prawd” na własny użytek,poprzez:

– kasowanie wpisów prezentujących odmienne zdanie.
– kasowanie profili osób które chciały podzielić się niewygodnymi informacjami.
– sztuczne, przebiegłe podrasowanie rzeczywistych faktów.
– „nieomylność”

..mówiąc najkrócej jak się da-> CENZURA

Nie wiem czy kojarzysz, ale stworzyłeś portal społecznościowy, w wolnym kraju, w którym wolność słowa to podstawowa zasada demokracji. Nie wiem czy wiesz, ale czasami ktoś może mieć inne zdanie i co jakiś czas może się okazać, że ma rację.Nie wiem czy rozumiesz, że jeśli się gdzieś nie było to nie można danego msc lub sytuacji oceniać w tak pewny i bezczelny sposób. Nie wiem czy już się zorientowałeś, ale pociąg którego jesteś maszynistą jest lekko rozmytą iluzją.Jednak pewnie wiesz, że takie metody były stosowane w pewnym ustroju przez pewnych słabych ludzi np. koleś z wodogłowiem w ogromnych okularach.

Pewnie i tak nie skumasz tego co napisałem. Chciałem Ci życzyć „powodzenia”!Mam nadzieję, że nigdy Cię nie spotkam i jestem dumny z tego, że nie jadę twoim wesołym,kolorowym dyliżansem który zmierza do krainy fantazji i słodkiej wazeliny.
Ojciec Rydzyk Z Tobą..a na pożegnanie piosenka,polecam,może nasuną Ci się jakieś refleksje!

..wciśnij „delete”..nie działa,co?Może „backspace”,też nie? 🙂


CENZURA

Robin Akert – psycholog społeczny – jest zdania iż cenzura jest to nic innego niz zaktualizowany przejaw demostracji posiadanej władzy, pokazywanie ze ma sie moc decyzyjna i jest sie w posiadaniu sródków mogacych w tym przypadku kontrolowac przepływ informacji. Takie zachowanie – tu konkretnie mam na myśli cheć potwierdzenia swoich kompetencji władczych – wiąże sie z chęcią podbudowania swojego ego, udowodnieniu samemu sobie że nie jest się całkowicie beznadziejnym.

Reklamy

7 uwag do wpisu “-=PRL=-

  1. ale pierdolicie, szkoda gadac, spina o jakies totalne gowna. gdyby takie cos dzialo sie w swiatku deskorolkowym to nikt by na to uwagi nie zwrocil bo dzieje sie to co chwile. spine macie jak mrowka w okres

  2. nie kumasz o ocb wiec nie pierd.raczej nie interesuje nas co sie dzieje-dzialo i bedzie dziac w srodow. deskorolkowym.to jest informacja tylko dla jednej osoby.strikte kierowana do niej.nie wyplakujemy tutaj zalow.skoro jestes tak niewsamowicie wyluzowany to juz twoja brozka,a gadki o spinie wsadz sobie…sam wiesz gdzie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s