-=Monday-I’m Lovin It!=-

Poniedziałek jest najbardziej znienawidzonym dniem tygodnia, świadomość tego mają już nawet przedszkolaki. Dzieje się tak, oczywiście nie w każdym przypadku, bo trzeba zacząć nową zamułę którą się już od jakiegoś czasu ciągnie, zazwyczaj to praca lub szkoła. Jednak kiedy w planach pojawiają się jibbingowe „smakołyki” ten negatyw zostaje odstawiony na boczny tor.
Tak więc niecierpliwie wyczekiwałem kiedy ten piękny dzień nastąpi, szczególnie, że w mieście zawitał, po 2 latach nieobecności, śnieg. Początkowo mieliśmy wystartwoać o 9 rano, później o 10, a w końcu padło na 11. Niestety rozkmina spotowa nie szła tak dobrze jakbyśmy się tego spodziewali. Padło na 6 razy łąmaną rurę niedaleko Bielska. Wszyscy ją widzieli, ale nikt z bliska. Na msc okazało się, że jest konkretnym potworem i do tego ma szereg nieprzyjemnych opcji i pewną skuteczną zaporę na odjeździe. 2h prób a efekty na video. Mam nadzieję, ponieważ z pewnością trzeba będzie tam wrócić jak tylko spadnie śnieg, dopisujemy do listy „niedokończone”.
Poźniej pojechaliśmy na „lunch” do bardzo stylowej knajpki w Wiklowicach by następnie udać się na pewien dworzec. Stacja już dobrze znana, więc postanowiliśmy rozgryźc ją od innej perspektywy. Ładnie poprosiliśmy Panią z pobliskiego domu (którym jest stacja pkp) o możliwość hałasowania oraz wycięcie sporych drzewek i odpaliliśmy spoko rureczkę na mureczku. Na starcie rzecz jasna przeszkoda w postaci urwanego sznurka od agregatu, ale na szczęście był zapas. Artur wziął w silne objęcia wysoki płot z betonu, Lucyfer i Yarek rozstawili swoje świetlówki, Wojtech G. rozgrzany i można pykać. Ja osobiście miałem na lipa, a przez swoje lenistwo prawie wogóle sobie nie „trenowałem” tej funkcji, ale jakimś cudem obyło się bez większysz krakx.

Videło Szuting

Artur – MEPtv.net
Lucek a.k.a „Zamarznięty Kciuk” – RoadkillProductions.pl i RoadkillProductions.ownlog.com

Foto „RUBIN”
Lucjan-LucekPhoto.com
Yarrek Możdżyński- YarrekPhoto.com

LucyferYarrek

# Większe Piksele!

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “-=Monday-I’m Lovin It!=-

  1. juz sie robi z tego powoli turne po pollandzie, ty jakis sb i cala zgraja foto i video szuterow:) nice. kiedy jakas oficjalna trasa „Pinki Manuel Margarin jib trip in Poland”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s