-=Silesian Cool Autumn Days-Sosnowiec=-

Właśnie zrobiła nam się trylogia.Trzy miasta górnego śląska, 3 zupełnie różne spoty, do tczech jest za darmo! Tak więc, suche fakty:

– sosnowiec
– double kink
– głęboko w sosnowieckiej dupie
– zimno
– śnieg w workach
– jeżdżące tramwaje
– fajne triki
– klimatyczne miejsce
– optymalna rurka
– brak zagrożeń typu policaj, msc. ludność, samochody itp.

Najlepszym motywem tej opowieści jest fakt, że Karol z Ceratą pojechali po śnieg o godzinie 15, dokładniej do miasta Bytomia. A do miasta Sosnowiec przywieźli go o 17, pakowali go 30 min, więc o 15.30 już wyruszyli, jak łatwo obliczyć. Co i gdzie robili 1h godzinę? To wiedzą tylko oni i pewnie zaczną mówić dopiero u Ewy lub w 997. W takim czasie można przejechać z Katowic do Bielska. Faktycznie rurkę było ciężko znaleźć, schowana jest okropnie, w gęstwinie brudnych bloków oraz jeszcze brudniejszych garaży. Jednak mimo wszystko wy chopaki urodziliście się na hałdzie więc ocb? Wszyscy „masturbowali” się po całym sosnowcu, aby dotrzeć na msc i wszystkim prędzej czy później się udało. W sumie tylko Koras trafił bez przeszkód..życie potrafi zaskoczyć:]
Śnieg został zagospodarowany, agregat odpalony, przycisk REC się zaczerwienił, lampy zaczęły błyskać, śmiałkowie na starcie. Jak zwykle mały problem szybkością najazdu, lecz ogarnięty w miarę szybko. Później już bardzo fajne sztuczki poszły, nie zdradzam bo pewnie ujęcia będą na wizji, prędzej czy później.
Kończąc muszę napomnieć, iż doceniliśmy opcje Unii Europejskiej, mianowicie, podróżowanie „za granicę” bez okazywania paszportu jest niezwykle komfortowe..pozdrowienia dla wszystkich SOSnowiczan!

Videło Szuting – Artur – MEPtv.net
Foto Szuting – Marek – Ogień.ownlog.com

VIMO.pl


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s