-=Silesian Cool Autumn Days-Bendzin=-

Witam w kolejnym odcinku jesiennej bajki jibbingowej. Tym razem historia będzie się działa w mieście Będzin, Zagłębiu Dąbrowskim. Dokładniejsza lokalizacja to osiedle, zespół bloków mieszkalnych który przypomina mniejsze miasteczko. Jeżeli chodzi o poręcze i różne inne bajery do ujeżdżania to jest tam wszystko,dosłownie wszystko. Łamane 1x, 2x, 3x, XXx, następnie murki, double-łamane murki, dropy na których widok włos się jeży w okolicach odbytu, jednym słowem mix i lux. Zaproszenie zostało wysłane z siedziby organizacji pozarządowej znanej pod pseudonimem Elementary. Z tego miejsca wielkie dzięki! W sumie pożyczyłem wam dropa więc nie muszę za nic dziękować, szczególnie, że Młody go popsuł z tego co się dowiedziałem..haha..”dobry zwyczaj nie pożyczaj!”. Mimo wszystko nie żyjemy już w czasach totalnego totalitaryzmu, zasoby materialne można naprawić bądź sprawić sobie nowe, tak więc jeb*ć to! Początkowo trochę pobłądziliśmy z Luckiem po tej wielkiej aglomeracji żelbetonowej, fartem ujrzeliśmy zielonego garbusa ze snowboardem na dachu i obraliśmy jego trajektorie. Jak się już wszyscy spotkaliśmy to po raz pierwszy w historii tej jesiennej pory roku okazało się, że na twarzach może pojawić się zniechęcenie i grymas zrezygnowania, ale to chyba tylko, wszystkim dobrze znany, objaw ka(T)ca.
Po szybkiej i burzliwej dyskusji wybraliśmy odpowiedni obiekt, przygotowania do tej pięknej sportowej uczty rozpoczęte. Kolor rurki był zachwycający, zazwyczaj szaro-buro, a tutaj proszę ładna żółć. Oczywiście jak to na osiedlach bywa zgromadziła się gęsta i bardziej gęsta elita spod bloku oraz dzieciaki i rodziny. Ogólnie jak zwykle wszyscy byli pod wielkim wrażeniem, zazwyczaj jest tak, iż trudno ludziom pojąć, że kilku osobom, po prostu się chce coś takiego ogarnąć. Aczkolwiek nigdy nie mają pretensji, ani nie podważają sensu działania tej „machiny”, po prostu patrzą z pełną dozą zaciekawienia.
Sesja trwała jakieś 3-4h, poszło kilka fajnych trików, jednak jak już rozpoczynaliśmy się na poważnie rozkręcać wpadła Polisja i pierwszy raz w tym sezonie zamknęła spot. Wielkie dzięki za wykonanie telefonu do tej placówki, kimkolwiek jesteś, jesteś gamoniem!

Videło – Artur – MEPtv.net
Foto – TomekMisiek.ownlog.com oraz Tomasz Dębiec Tomek Dębiec E-Globtroter.pl oraz Lucekphoto.com

$ TomekMisiek$ Tomek Dębiec
$ Lucjan

10 uwag do wpisu “-=Silesian Cool Autumn Days-Bendzin=-

  1. Fajne zdjęcia, ale radzę podszkolić się z geografii. Będzin nie leży na Górnym Śląsku, tylko w Zagłębiu Dąbrowskim. Sugerowałbym poprawienie posta. Dzięki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s