-=Silesian Cool Autumn Days-KatoLand=-

Patrząc w niebo, patrząc na glebę, zaglądając we wszyskie inne miejsca które znajdują się na czystym powietrzu można wyłącznie dojść do jednego wniosku, mianowice nigdzie nie ma białego, czyli śniegu. Niestety jesień nas nie rozpieszcza i nie ma zamiaru szybko ustąpić. W zeszłym roku o tej porze już sypałem z Wojarem najazd na White Crossową dubeltówkę. W tym roku nadal szuramy stopami po kolorowych liściach i osobiście świadomość tego faktu mnie strasznie dobija. Choć z drugiej strony może warto poczekać, dłuższe czekanie, dłuższy konkret..czas pokaże.
Tak czy inaczje cały czas próbujemy ratować sytuację. Byliśmy już w Goleszowie, Cieszynie, chłopaki jibbowały w Będzienie, tak więc naturalną koleją rzeczy była sesja w Katowicach. Radek wyszukał rureczkę i wraz z Zielonym(i) przygotowali spot tak aby był bezpieczny i audiowizualny. Elementowcy z Elementary zabrali się za montaż i częściowy demontaż w sposób godny prawdziwych praktykantów ślunskiej budowlanki. W ruch poszedł cement, metalowe podpory, wszlekiego rodzaju ostre narzędzia itp. Oczywiście nie mogło zabraknąć stróżów prawa i powszechnego ładu. Jednak zwykła konstruktywna konwersacja wystarczyła. Ogólnie wszystkie te rureczki w tej okolicy się strasznie sypią. Aż żal patrzeć jak doubel kink leży martwy na trawiastej podłodze ponieważ zgniły mu nóżki. Chciałbym adoptować wszystkie te raile i stworzyć im ciepły kącik na BK, smutny widok, naprawdę przykro się patrzy na takie drastyczne obrazki.
Jeżeli chodzi o śnieg to było go chyba z 2 tony. W zeszłym roku zimą ani razu nie miałem takich warunków śneiżnych jak w ostatnią sobotę w Katolandzie.
Sesja była naprawdę wyśmienita i toczyła się od 14 do późnego wieczora. Dzięki chłopaki za zaproszenie i możliwość agresywnej jazdy w tym brudnym mieście, piona!
Poniżej możecie obejrzeć efekty fotograficzne Pana Yarrka Możdżyńskiego oraz Pana Adama Chrabąszcza.

Więcej fotosów snowboardowych na Elementary.ownlog.com oraz u Pana Adama Chrabąszcza

A nad stroną videło czuwał Artur – MEPtv.net oraz chłopaki z Shotmate.pl

Yarrek
Adam

6 uwag do wpisu “-=Silesian Cool Autumn Days-KatoLand=-

  1. no,az tak fajnie nie bylo..mimo zelbetonu rurka sie ruszala i byla bardzo szybka, z pewnoscia nie lajtowa,kilka srogich gleb poszlo,m.in. Radek spadl na bark,na schody.

  2. pięknie! pozdrawiam wszystkich free-ski!:)
    pinki nie ma słowa ‚żelbeton’ , beton ze stalowymi elementami konstr.(np schody) -> żelbet:)
    pozdro!

  3. videa nie bedzie,moze po zimie.tamta poprzednia akcja sie nie udala i dlatego powstalo video.a slowo zelbeton istnieje,w mojej wyobrazni,jak rowniez 2mln slow ktore sobie sam wymyslam..emo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s