-=The Last Winter Action=-

Przedstawione fotografie przeleżały prawie miesiąc w szufladzie, ale jak to się fachowo mówi „lepiej późno niż wcale”. Przegląd materiału nadesłanego przez Lucka rozpoczniemy od fotografii przedstawiającej bardzo fajny, aczkolwiek arcy-niebezpieczny spot znajdujący się boisku piłkarskim. Na samym początku nie mogliśmy nabrać prędkości (żadna nowość) tak więc odpaliliśmy amerykańską opcje z liną i samochodem. Driverem był nie kto inny jak Zwierzak a furą była jego fura, liną był pas holowniczy a obsługiwał go Młody, dodać również należy,iż kierowca nie miał licencji a taxo-metr był wyłączony. Jak widać na załączonym obrazku posiadaliśmy nawet trochę śniegu, na początku trochę szczęścia,jednego kibica z browarkiem,kilka pomysłów na trik,kilka chwil dobrej zabawy,dobre kadry a na sam koniec osobiście zostałem „pokierowany” ręką boga która…a to już zobaczycie na filmie.


A później,kilka dni później lub nawet tygodni, wpadliśmy na pomysł by zrobić kilka prześlizgów po tym drzewie ale akurat tutaj obyło się bez rewelacji jeśli chodzi o jazdę. Jednak mimo to był to bardzo ciekawie spędzony dzień. Pamiętam, że Lucjan zakochał się w jakiejś choince.


Następnie filmowaliśmy, już nie jestem w stanie powiedzieć który raz, przy burdelu. Wynik tego starcia również na video..

Ostatnim, wartym uwagi, wydarzeniem jest spot w Ustroniu. Rurka została znaleziona już dawno temu, ale zawsze brakowało na niej śniegu. No i spadł, niespodziewanie, znienacka i umożliwił prześlizg. Podjar był spory, oczywiście do monentu kiedy okazało się, że brakuje prędkości. Początkowa lekka załamka, była to pewnością ostatnia okazja w tym roku. Haha..i tutaj okazało się, iż Roadkill Productions jest niezwykle elastycznym (po)tworem. Lucek przełożył się przez barierkę a Aram popychał mnie w czasie jazdy..pornoNIEduszno!


*Lepsza Rozdzielczość Foty

Jak już powtarzałem wiele razy był to dla mnie bardzo udana zima, chyba najlepsza pod każdym względem.Obyło się bez kontuzji, jest progress, są nowe znajomości, było trochę śniegu ogólnie miszcz!
Z tego miejsca dziękuje wszystkim z którymi jeździłem, którzy mnie foto i videografowali i tym którzy mnie wspierali..nie będę wypisywał imion i nazwisk ponieważ bankowo bym kogoś pominął. Mam nadzieję, że kolejna zima będzie równie zajawkowa..stay smile!

Fotografował: Lucek który tak naprawdę ma na imię zupełnie inaczej LUCEKPHOTO.COM

..aha i zapraszamy na premiere!

Reklamy

10 uwag do wpisu “-=The Last Winter Action=-

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s