-=Niedzielna Rekreacja Na Zakręcie=-

Niedziela, najbardziej leniwy dzień tygodnia, docelowo przeznaczony na religijną refleksję oraz wypoczynek, dzień skłonny pochłonąć szeroko pojętą rekreację ruchową. Niestety każda niedziela okazuje się jak zły sen kiedy z samego rana pojawia się niedbale uśmiechnięta szczęka Karola spod Śluńskiej Hałdy.Osobnik ten dostał się dziwnym trafem, zapewne wysokiej jakości łapóweczka, na szczyt przełęczy salmopolskiej aby w ten słoneczny dzień szczelać swoim krzywym zgryzem w kierunku istot ludzkich. Niestety nie obyło się bez intelektualnie chybionych uwag Karola skierowanych w kierunku tzw. „rekreantów” którzy za jakieś ciężkie chrześcijańskie wykroczenia musieli słuchać tego intelektualnego reczitalu podczas swoich akrobacji na zakręcie.Gdy już wszystkie zebrane osoby oswoiły się z myślą o spieprzonym weekendzie (czyt. „totalnie zignorowały obecność Karola”) od razu polepszyły swoje techniczne sztuczki podczas lotów na tym ogromnym śnieżnym potworze.Transfer między skocznią a kątem lądowania wynosił jakieś 21 polskich metrów tak więc możecie sobie wyobrazić ile zdrowia oraz emocji zostało wytrąconych z ich organizmów, ale mimo wszytsko nawet Karol nie zdołał do końca popsuć tych magicznych chwil.Niesamowitym zwieńczeniem dnia był muzyczny występ TwojejMamy który zaśpiewał kilka zwrotek pięknej pieśni której nauczył się podczas popularnych w naszym grodzie czarnych mszy,występ nagrodzono gorącymi brawami!

*Uwagę należy zwrócić również uwagę na Fernanda, hiszpańskiego modela który kręcił swoje wąsy podczas fikołków przez bark.

Na załączonych fotografiach możemy obejrzeć: TwojąStarą (każdy swoją), Bajdżisa, Sąsiada Jr. oraz ku przestrodze zamieszczam portret Karolka .

Więcej kadrów na–> PNK.OWNLOG.COM10 uwag do wpisu “-=Niedzielna Rekreacja Na Zakręcie=-

  1. pnk ale wez takich hardkorow to tu nie wrzocaj jak na 1 focie. a jak juz musisz to przynajmniej troche zakratkoj tak jak w tv to robia.

  2. A czym sie róznią polskie metry od włoskich albo niemieckich??
    no i czy liczycie 21 od poczatku najazdu?? ;]
    Alez ze mnie cynik;]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s