-=SiE-MION=-

Hotel „SiEMiON”-imperialistyczny zabytek,imperialistycznego systemu a na dodatek jaskinia lwa czyli ośrodek treningowy młodzieżówki Arki Gdynia.Rozrabialiśmy pod tym hotelem jakiś czas temu ale wtedy nikogo tam nie było.Tym razem na podjeździe znajdowały się dwa autokary,pełno,fur,światła,stroboskop i czynny bilard.Mały dylemacik ale nasz wrodzone zdolności negocjacyjne budziły respekt wśród wszystkich pasterzy w okolicy.Podbudowani własną samooceną udaliśmy się w kierunku recepcji aby dograć wszystkie szczegóły przetargu na jibnięcie rurki znajdującej się przy głównym wejściu.Niestety początkowo na odpowiedzialnym stanowisku służbowym nikogo nie zastaliśmy, lecz nagle ze stołówki wyłoniła się drobna kobieta w okularach i zielonym fartuchu.Miłe,fałszywe uśmiechy na twarzy,słodkie oczy i rozpoczynamy konwersacyjną rozgrywkę.Pani jednak miała problem i nie potrafiła rozbujać swojej wyobraźni,tłumaczenie nic nie dało,a trzeba zaznaczyć,iż podjętych zostało jakieś 5 prób.Kobieta w końcu zrezygnowała,dostaliśmy pozwolenie „..róbcie co chcecie ale ja umywam od tego ręce”.Ok,o takie błogosławieństwo nam chodziło,dankerszun!

Plac techniczny został rozłożony i po chwili poszło bardzo ładne ujęcie,z przodu,z tyłu,od wewnątrz..następnie przyszli popatrzyć chłopcy z Gdyni,daliśmy krótkie show,grzecznie podziękowaliśmy za występ i opuściliśmy terytorium podbite przez tą zdolną młodzież.

Videoł: ArAM ARAM.OWNLOG.COM

Foto: LuCJAN LUCEKPHOTO.COM


*Lepsza Rozdzielczość Foty <-cyk!

*Lepsza Rozdzielczość Foty <-cyk!

Reklamy

10 uwag do wpisu “-=SiE-MION=-

  1. NO PRZE …!!!
    miszcz rura!!!
    szkoda ze tylko z prawej strony jest wejscie… ale kiedys sie ją na lipa ogarnie 😉

    H 5 Panie Piotrze!!!!!!!!!!

  2. Cała w 4 prubie… Myśle sobie spoko! OK inne ujęcie zrobie, ciach w pierwszej… myśle spoko! Piotrek mówi 270 zejsce. Myśle spoko ale z 20 prub pewnie będzie?! Ciach w pierwszej… Myśle nie, nie SPOKO!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s