-=Kink-KonK=-

Słyszałem o tym railu jakiś czas temu ale kompletnie o nim zapomniałem?!?W tym tygodniu jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności ktoś napomniał, ze za pagórkiem jest łamana kosa.Za pierwszym razem kiedy ujarzmialiśmy wiślańskie zagłębie poręczowe nikt nie zauważył ani nie wpadł na pomysł by przejść się te 60m w celu sprawdzenia terenu i tutaj nagle jeb,taka miła niespodzianka..dziewica na środku polany,w sumie bliźniaczki,obie nagie.Stały sobie na schodach i kusiły swoimi pięknymi kształtami,kolorowym makijażem oraz niebywałą charyzmą.

Wiadomo,iż najważniejsze jest pierwsze wrażenie.One emanowały wrażeniem piorunującym,niby pojedynczy kink ale jednak było w nich coś niesamowicie ekstremalnego?Środowisko w którym żyły również wyglądało brutalnie ekstremalnie.Następnego poranka uzbrojeni w łopaty metalowe,łopaty śniegowe,sekatory,H2O,pestycydy oraz dużo zajawy i entuzjazmu przystąpiliśmy do reanimacji miejscówki.Po jakiejś godzinie można było przypuścić atak ale-ale prawdziwi sportowcy zaczynają od rozgrzewki!Po trzech pyknięciach na prostej rurce obok przeszliśmy do konkretu.Patrząc z góry można było poczuć migotanie wyrostka robaczkowego.

Jednak życie potrafi płatać rożne figle,czasem sympatyczne,czasem wkurwiające.Tym razem było bardzo elokwentnie,mianowicie 5 próba-radość-kwiaty-szampan-medal-komplet punktów-powrót do domu-dziękujemy!

*zacytuję jeszcze tylko Wampira „..ja tam jeszcze wrócę!”

Foto pstryknięte przez znaną markę z Bielska-Białej -> Lucjana

Za kamerami-> Aram

www.lucekphoto.com

Reklamy

18 uwag do wpisu “-=Kink-KonK=-

  1. vampir: pinki wygląda na górze tej rury jak ten japonski samobujca… no ten, jak im tam?

    aram: kamikaze!

    Vampir: no właśnie!

    aram: ale kamikaze przynajmniej wiedzieli co ich czeka, a pinki…

  2. o fak! jak wszyscy mówili o łamanej róże to myślałem że cały czas o tej poprzedniej mówią ale ta to już konkretne przegięcie

    rzeczywiście jesteś pochwalony(?) – czy nie o to słowo Ci chodziło zwierzu?? 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s