-=Szengen-Szlaban=-

Jak już zapewne słyszeliście z dniem 1 stycznia roku 2008 nasze służby celne,na grubym kacu lub nadal pijani, otworzą wszystkie szlabany na południowej oraz zachodniej granicy.Tym samy zostaniemy wchłonięci do tzw. Strefy Szengen czyli mówiąc słowami polskiego eurosceptyka znajdziemy się „w jeszcze większej dupie niż jesteśmy”, ale jednocześnie będziemy mogli machać celnikom środkowymi palcami,szczególnie tym czeskim, podczas pokonywania nie istniejącej granicy.

Mając to wszystko na uwadze postanowiliśmy skatować jedyny szlaban który jeszcze stoi nam na drodze do wolnej europy.Nie zaprosiliśmy pedałkowatego Hiszpana ani też otyłego Włocha ponieważ Europa Rzadko Da Się Lubić.

W sumie nie będę kłamał i przyznam,iż ten szlaban został znaleziony przypadkiem podczas wycieczki pieszej w celu próby uruchomienia tree-jib’u nr 02 w tym sezonie.Jak można było się spodziewać drzewo po raz kolejny wygrało ale damy radę..!

Sesja trwała prawie 48 godzin a o to jej efekty, podejrzane tele-pralkami Lucjana oraz Krzyśka

Można również zajrzeć na stronę wytwórni Aram&Lucek w celu podejrzenia ekstremalnego prześlizgu Pana Halali -> www.aram.ownlog.com

*dodam jeszcze tylko,że na fotce nr 2 widać,iż dwójka posiadaczy jednej narty twintipowej z zazdrością patrzy na mega-hiper odważne przejazdy narciarskie.Nie martwcie się..i tak w przyszłym roku założycie narty,snowboard is over!

www.dubiel.ownlog.com

www.lucekphoto.com6 uwag do wpisu “-=Szengen-Szlaban=-

  1. O dzisiejszej scenie politycznej dowiaduje się najwięcej z tego bloga. Szlaban spoko, fajne kolorki, po dobraniu koszulki w paski pod kolor widze ze wiedziałeś na co się piszecie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s