-=Single-Duble-Betonowe Schody=-

Miniony tydzień obfitował w spory opad który aktualnie topi się w zastraszającym tempie.Mimo, iż aura znów leci w kule to na początku tygodnia była jak wiadomo bardzo elokwentna, jedyne do czego można się przyczepić, a zawsze trzeba znaleźć jakieś wkurwiające motywy, jest fakt który się nazywa „szuflowanie”. Schody, najazdy, odjazdy,skocznie na drzewo-co żeśmy się naszuflowali to wiedzą tylko i wyłącznie nasze mięśnie poprzeczne-łokciowe, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, latem żądzimy na miejskim kąpielisku!?

Nie pitoląc za bardzo od rzeczy-na początku podpisałem własnym moczem cyrograf na papierze toaletowym i tym samym zostałem oficjalnym skoczkiem wytwórni filmowej Aram www.aram.ownlog.com oraz studia fotograficznego Lucek www.lucekphoto.com.
W przeciągu 5 dni odwiedziliśmy kilka miejscówek, kilka odłożyliśmy na póżniej, kilka zaadoptowaliśmy od razu, niektóre zabraliśmy do domu.

Niestety pewien człowiek znany jako ŁysySkurwysyn, codziennie,usilnie próbował zniszczyć zimowe plany domagając się rejestrecji jego deskorolkowych przygód..jedyna nadzieja w jego zimowym śnie, módlmy się aby w końcu w niego zapadł?!?

A oto 50% uzyskanego materiału.Obrazki pstryknięte przez Lucjana www.lucekphoto.com

1.2

3

Reklamy

9 uwag do wpisu “-=Single-Duble-Betonowe Schody=-

  1. xibub: „widać że coraz mniej pokracznie śmigasz rułki”

    chciałbym tak „pokracznie” śmigać i pewnie nie ja jeden

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s